GG_10_2021

Jak co miesiąc zrobiłam kilka prac na wyzwania GG.

Tematem miesiąca są „Arszenik i koronki” Zrobiłam dwa ATC i połączyłam razem. Jednak nie tak prosto jakby się wydawało. Najpierw wydrukowałam obrazy i odpowiednio przycięłam. Uszykowałam bazę ATC z kartonu i oblepiłam czarnym papierem wkładając pomiędzy granatową koronkę i łącząc granatową błyszczącą wstążką od wewnątrz. Na grzbiecie przylepiłam koronkę. Od zewnątrz przylepiłam dwa „straszne” elementy – czarnego wilka i żółtego nietoperza. Wewnątrz zrobiłam ramki z czarnych kryształków. Uznałam, że nie potrzeba więcej ozdób, żeby nie zasłaniać obrazów. Całość przewiązałam czarną gumką.

Praca otrzymała II nagrodę na blogu Gecko Galz.

Pracę zgłaszam na wyzwania:

  1. https://no19vintageemporium.blogspot.com/

Kolejne wyzwanie, które podjęłam to ATC. Otrzymaliśmy dwa arkusze, jeden z tłem, drugi z elementami w klimacie Halloween. Zrobiłam 3 straszne ATC. 

I na koniec praca z obrazem GG na stronie Never More Design. To mała karta z wykorzystaniem papieru vintage w odcieniu bordo na który nalepiłam mój obraz z czarnym podkładem. Ozdobiłam złotą kokardką i napisem „Zła droga”. Wszystkie brzegi lekko przyciemniłam tuszem.

Translate »
%d bloggers like this: