GG_10_2021

Jak co miesiąc zrobiłam kilka prac na wyzwania GG.

Tematem miesiąca są „Arszenik i koronki” Zrobiłam dwa ATC i połączyłam razem. Jednak nie tak prosto jakby się wydawało. Najpierw wydrukowałam obrazy i odpowiednio przycięłam. Uszykowałam bazę ATC z kartonu i oblepiłam czarnym papierem wkładając pomiędzy granatową koronkę i łącząc granatową błyszczącą wstążką od wewnątrz. Na grzbiecie przylepiłam koronkę. Od zewnątrz przylepiłam dwa „straszne” elementy – czarnego wilka i żółtego nietoperza. Wewnątrz zrobiłam ramki z czarnych kryształków. Uznałam, że nie potrzeba więcej ozdób, żeby nie zasłaniać obrazów. Całość przewiązałam czarną gumką.

Praca otrzymała II nagrodę na blogu Gecko Galz.

Kolejne wyzwanie, które podjęłam to ATC. Otrzymaliśmy dwa arkusze, jeden z tłem, drugi z elementami w klimacie Halloween. Zrobiłam 3 straszne ATC. 

I na koniec praca z obrazem GG na stronie Never More Design. To mała karta z wykorzystaniem papieru vintage w odcieniu bordo na który nalepiłam mój obraz z czarnym podkładem. Ozdobiłam złotą kokardką i napisem „Zła droga”. Wszystkie brzegi lekko przyciemniłam tuszem.

Translate »